Trade-in
Вам не потрібно шукати покупця, ми зробимо це за Вас.
Trade in

Trade in

З радістю хочемо запропонувати Вам програму Trade-in - стара техніка в рахунок платежу за нову.
Ми пропонуємо програму «Trade in будівельної техніки», завдяки якій наші клієнти мають можливість оновити свій парк будівельної та спец техніки без клопоту пов'язаннного з її продажем на вторинному ринку.
Вам не потрібно виводити кошти з бізнесу і витрачати час на реалізацію своєї старої спец техніки.
Термін Trade in означає взаємозалік. Тобто наявну у клієнта б/у техніку можна використовувати в якості часткової оплати за техніку дилера.
Ми пропонуємо програму Trade in з метою максимально спростити процес оновлення техніки, а також зробити процес продажу вживаної техніки максимально простим і безпечним.
Ми пропонуємо викуп Вашої вживаної будівельної техніки на вигідних умовах:
Чесна ціна: ми самі проводимо перевірку стану техніки і пропонуємо реальну ринкову ціну.
Економія часу: ми швидко викупимо Вашу техніку і візьмемо на себе всі питання з передпродажної підготовки і подальшої реалізації техніки.
Безпека: ми давно працюємо на ринку спец техніки і можемо гарантувати прозорість і безпеку угоди, як з юридичної, так і з фінансової сторони.

Яку будівельну техніку ми приймаємо в Trade-in:

- Будівельна та спец техніка закордонного виробництва не старше 15 років
- Техніка повинна бути у Вашій власності (за свідоцтвом про реєстрацію і по бухгалтерських документах)
- Техніка повинна бути вільна від застави
- Техніка повинна бути в справному стані

Ми проводимо оцінку техніки в два етапи:

 1. Попередня оцінка на підставі наданих документів: свідоцтва про право власності, інформація про техніку (рік випуску, напрацювання, фотографії). Так само можливий візуальний огляд нашим фахівцем.
 2. Точна оцінка після проведення діагностики техніки нашим фахівцем або фахівцями офіційного сервісу.

 Після проведення оцінки та узгодження ціни Ви оплачуєте різницю між вартістю Вашої старої техніки і нової.
Так само зверніть увагу, що оновити парк техніки можна не маючи коштів для оплати. Ми співпрацюємо з банками і лізинговими компаніями, які надають кредити на вживану техніку.
З 1 вересня 2016 року, наші клієнти мають можливість купувати всю вживану будівельну техніку (екскаватори, екскаватори-навантажувачі, телескопічні навантажувачі, дорожню техніку) використовуючи схему trade-in при оформленні лізингу від ЕСКА Капітал.
Вартість техніки, яка здається покупцем в trade-in буде зарахована в якості авансового платежу, який починається від 20% від ціни техніки.
Ця програма дає можливість підприємцям вигідно і швидко оновити свій парк будівельної техніки без необхідності заморожувати обігові кошти.
Програми trade-in, які широко використовуються автомобільними дилерами, вперше пропонується на території України для придбання вживаної будівельної техніки. Нова програма звільняє клієнтів від необхідності займатися продажем старої техніки самостійно і шукати кошти на оплату авансового платежу по лізингу.
 Ми подбали про те, щоб українські будівельники отримали прозору комплексну пропозицію, яка б повністю враховувала їх потреби.
Лізингова компанія «ЕСКА Капітал» пропонує гнучкі лізингові програми з різними індивідуальними графіками платежів.
Крім того:
- Видача техніки за один день з моменту отримання авансового платежу
- Фінансування в гривні без прив'язки до курсу валют
- Кредит надається як юридичним особам, так і для фізичних осіб та ФОП.