Прибирання Соняшників

Прибирання Соняшників

ЖАТКА ДЛЯ ПРИБИРАННЯ СОНЯШНИКА
Для ефективного проведення польових робіт зі збирання рослин ми пропонуємо такий пристрій, як жатка для збирання соняшника. Даний агрегат відрізняється високою зносостійкістю і відмінною працездатністю.

Жатка для збору і збирання соняшника відрізняється якісними технічними параметрами і надійністю збірки. Міцна металева конструкція агрегату для збору рослин істотно модернізована, що дозволяє порівняти жатку з іншими аналогічними зарубіжними моделями. Головна відмінність даного агрегату - це висока швидкість роботи і можливість збору навіть низькорослих рослин. Варто відзначити, що жатки для збирання соняшника характеризуються досить легкою і простою конструкцією, що дозволяє агрегатувати їх практично з будь-якими видами комбайнів вітчизняних та імпортних марок. Наприклад, жатки, які представлені в нашому каталозі, здатні приєднуватися до таких комбайнів, як: «John Deere», «CLAAS» та багатьма іншими.

На сьогоднішній день жатка для прибирання і збору соняшнику є одним з найкращих варіантів для проведення збиральних робіт на полях. Завдяки модернізації пристрій тепер здатне працювати ще ефективніше і швидше. Більшість аграріїв вже встигли відзначити, що жатка не тільки оптимізує робочий процес, але і допомагає механізаторові зібрати максимальну кількість врожаю.

Основні переваги жатки для соняшника полягають в тому, що:
Устаткування здатне витримувати великі щоденні навантаження.
Агрегат не виходить з ладу навіть при максимальній завантаженості.
Характеризується досить зручним доступом до всіх робочих компонентів, що дозволяє набагато полегшить замінити.

Жатка для збирання соняшника прекрасно справляється зі збором і збиранням врожаю. Даний агрегат здатний справлятися навіть з самими низькорослими і гібридними рослинами на коротких міжряддях. До основних функцій жатки входить також подальший обмолот соняшникових стебел незалежно від руху і напрямки комбайна. Наявність якісних мотовил дозволяє виробляти зріз рослин під самою кошиком.

Працюючи з подібною спеціалізованою технікою, аграрії цілком можуть розраховувати на ефективний збір врожаю в короткі терміни. Більш того, відмінна працездатність жатки для соняшника не тільки вдосконалює робочий процес, але і дозволяє скоротити втрату врожаю до мінімальних показників. Завдяки цьому аграрні підприємства можуть істотно поліпшити економічні показники збору врожаю.