Лізинг бувшої у використані техніки
Лізинг – це простий, вигідний та ефективний спосіб придбання техніки
Лізинг вживаної техніки

Лізинг вживаної техніки

Компанія НЛТ і лізингова компанія «ЕСКА Капітал» спільно розробили унікальну лізингову програму, яка дозволяє українським аграріям придбати техніку максимально швидко, просто і вигідно.

Лізинг це фінансовий інструмент, який дозволяє Вам придбати техніку з мінімальними вкладеннями.

Лізинг має ряд переваг перед кредитом:
- Швидкий термін оформлення угоди;
- Відсутність вимог по заставі;
- Низькі початкові витрати;
- Всі турботи по реєстрації і страховці техніки лізингова компанія бере на себе.

Наші зручні лізингові програми доступні для кожного українського аграрія.

Переваги спеціальної програми лізингу вживаної техніки:

Аванс від 0%
Термін лізингу від 12 до 60 місяців
Фінансування в гривні без прив'язки до курсу валют
Можливість індивідуального графіка сезонних платежів
Можливість оформити в лізинг бу техніку віком до 20 років
Мінімальний пакет документів для остаточного ухвалення рішення про фінансування
Остаточне рішення про фінансування приймається за 1 годину
Можливість отримати техніку за 1 день
Програма лізинг вживаної техніки доступна всім: юридичним особам / індивідуальним підприємцям / фізичним особам

Документи необхідні для розгляду заявки на лізинг вживаної техніки
- заповнена анкета;
- Установчі та реєстраційні документи для юридичної особи / індивідуального підприємця або паспорт і код для фізичної особи.
- фінансова звітність
- Розшифровка основних засобів
- Розшифровка дебіторської та кредиторської заборгованості
- Копія документів на наявну в парку техніку

Давайте детально розглянемо всі переваги лізингу вживаної техніки

1. Знижені аванси. За роки роботи ми змогли переконати не тільки наших клієнтів, але і наших фінансових партнерів у високій якості і надійності вживаної техніки, яку ми пропонуємо. Саме тому лізингова компанія «ЕСКА Капітал» йде назустріч нашим клієнтам і пропонує спеціальні авансові платежі на вживану техніку з Європи.

Аванс 0% - при наявності додаткового забезпечення з боку позичальника
Аванс 20 - 30% - на трактора і телескопічні навантажувачі
Аванс 30-40% - на комбайни і обприскувачі

2. Тривалі терміни фінансування дозволяють більш ефективно планувати грошові потоки. Саме тому ми зробили програму по якій Ви можете придбати в лізинг техніку на термін до 5 років.
3. Лізингова компанія «ЕСКА Капітал» надає лізинг вживаної техніки в Гривні без будь-яких валютних прив'язок. Це має ряд переваг. Основна полягає в тому, що вартість техніки фіксується в Гривні і не схильна до ніяким валютних коливань. Наприклад, якщо Ви підписали договір лізингу при курсі 20 Гривень за 1 Євро, а через деякий час курс виросте до 30 Гривень за 1 Євро це буде означати:

а) Ваші платежі за договором лізингу ніяк не зміняться.
б) Ринкова вартість Вашої техніки в Гривні виросте, а це дасть Вам можливість вже тільки за рахунок курсової різниці покрити всі витрати за відсотками
в) Ви можете з упевненістю дивитися в майбутнє

4. Маючи значний досвід роботи з аграріями, ми знаємо, що у кожного підприємства своя специфіка роботи. Саме тому ми не працюємо з усіма по одному принципу, а прагнемо надати індивідуальний графік лізингових платежів саме з тієї сезонністю, яка підходить Вашому бізнесу.
5. Ми знаємо, що українські аграрії звикли раціонально використовувати кошти. А покупка вживаної сільськогосподарської техніки в Україні  - це раціональное рішення. Саме тому наша програма по лізингу вживаної техніки передбачає можливість придбання техніки віком до 20 років на момент підписання договору лізингу.
6. Ми знаємо наскільки важким і незрозумілим може бути процес збору і підготовки документів для лізингової компанії або банку. Тому ми розробили мінімально можливий пакет документів, який Ваш бухгалтер зможе підготувати протягом години.
7. Ми цінуємо Ваш час. Тому, якщо у Вас все в порядку з документами, то остаточне рішення Ви отримаєте протягом однієї години з моменту подачі документів.
8. Ми знову таки цінуємо Ваш час і знаємо як важливо буває оперативно отримати техніку в господарство до посівних робіт або збиранні врожаю. Видача повністю зареєстрованої та застрахованої техніки за 1 день стала можливою завдяки тривалій співпраці з лізинговою компанією і досконалому знанню всіх процесів.
9. Ми знаємо, що в Україні ведення бізнесу можливо в різних формах. Саме тому ми переконали лізингову компанію в тому, що лізинг має бути доступний всім. Як юридичним особам і індивідуальним підприємцям, так і фізичним особам.
При цьому програмою лізингу вживаної техніки можуть скористатися і новостворені підприємства за умови, що засновники або керівники мають досвід роботи в галузі.

Вам залишається тільки вибрати техніку. Ми подбали про те, що б процес покупки був простим і зручним!